CAPRICORN Travel Studio - Wycieczki szkolne, Zielone szkoły, Wyjazdy integracyjne, Wyjazdy grupowe

O nas

CAPRICORN Travel Studio tworzą osoby z 20 letnim doświadczeniem na rynku turystycznym. Nasza przygoda z turystyką rozpoczęła się od pracy wychowawców na koloniach, pilotażu wycieczek szkolnych i obozów młodzieżowych oraz pracy na imprezach integracyjnych i motywacyjnych dla firm. Dzięki takim podstawom wiedzy praktycznej oraz 18 letniemu doświadczeniu w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży, możemy w pełni wyczuć potrzeby młodych turystów oraz ich opiekunów, co przekłada się w odpowiednio dobranych programach wycieczek, zielonych szkół oraz kolonii i obozów w zależności od wieku uczestników. Naszą specjalnością są imprezy szkolne i grupowe, dynamicznie rozwijamy dział kolonii, obozów i zimowisk.

Jako CAPRICORN Travel Studio działamy już 14 rok odnotowując corocznie kilkunastoprocentowy wzrost obsługiwanych grup, które decydując się na kolejne wycieczki wybierają nasze usługi. Takie decyzje klientów są dla nas najlepszą rekomendacją jakości oferowanych wyjazdów i motywują do jeszcze lepszej organizacji wycieczek.

Posiadamy rekomendację Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej, a w listopadzie 2015 otrzymaliśmy Honorową Odznakę PITM w stopniu brązowym.

Prywatnie jesteśmy podróżnikami,  biegaczami , pasjonatami narciarstwa alpejskiego, żeglarstwa oraz wszelkich aktywności na świeżym powietrzu.

 

CAPRICORN TEAM

 

ROBERT NIEGOWSKI – właściciel biura, absolwent Wydziału Turystyki i Rekreacji jednej z warszawskich uczelni, wychowawca i kierownik kolonijny, pilot wycieczek, kapitan jachtowy i instruktor żęglarstwa, instruktor narciarstwa zjazdowego. W biurze zajmuje się wszystkimi sprawami związanymi z organizacją i realizacją wyjazdów zagranicznych i krajowych. Wciąż też można go spotkać pilotującego grupy turystyczne oraz prowadzącego rejsy morskie jak i śródlądowe ;-)
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 


KINGA NIEGOWSKA – współtwórczyni i kierownik biura, absolwentka Wydziału Turystyki i Rekreacji oraz Studiów Pedagogicznych, wychowawca kolonijny i pilot wycieczek. W biurze zajmuje się rekrutacją kadry pedagogicznej oraz instruktorskiej, tworzy programy imprez dla najmłodszych i wyszukuje najnowsze atrakcje do naszych ofert. Odpowiada również wizerunek zewnętrzny biura.

 

 

Oprócz  nas, nasz Team to zaufana i wyselekcjonowana z najlepszych kadra pilocka, przewodnicka, pedagogiczna i instruktorska.