CAPRICORN Travel Studio - Wycieczki szkolne, Zielone szkoły, Wyjazdy integracyjne, Wyjazdy grupowe

14.07-21.07.2019 Robotricks

Cena od: 1495,00 PLN

FUN  CAMP  Julinek
Kolonie inne niż wszystkie

MIEJSCE i ZAKWATEROWANIE 

JULINEK –  dawna baza Państwowej Szkoły Cyrkowej to obecnie rozwijający się rodzinny park rozrywki położony w sercu Kampinoskiego Parku Narodowego z dala od zgiełku miasta czy podmiejskich miejscowości. Wspaniałe lasy sosnowe, czyste powietrze, bogata infrastruktura oraz co dla początkujących kolonistów i ich rodziców jest bardzo ważne świadomość, że rodzice są ok godzinę drogi od miejsca wypoczynku, co w sytuacji kryzysowej pozwala im przyjechać i przytulić swoją pociechę,  gwarantują wspaniały wypoczynek

Mieszkamy w  Hotelu Julinek *** położonym na terenie parku rozrywki. Budynek hotelowy został gruntownie zmodernizowany w latach 2016-2017. Pokoje 3 – 5 osobowe z łazienkami pozwolą na udany wypoczynek. Na terenie ośrodka  oprócz atrakcji parku rozrywki znajdują się restauracja z własną kuchnią, sale dydaktyczno - dyskotekowe –  wiaty z miejscem na ognisko, boisko do piłki nożnej, siatkówki, plac zabaw. 

WYŻYWIENIE:

5 x dziennie. Śniadanie, drugie śniadanie obiad+ podwieczorek i kolacja. Przez cały czas dla kolonistów dostępna będzie woda. Posiłki dostosowane ilościowo i jakościowo do potrzeb młodych kolonistów.

TRANSPORT:

Dojazd własny. Dzieci należy przywieźć 1 dnia do godziny 11:00, i odebrać ostatniego dnia również do godziny 11:00

W PROGRAMIE:

Podczas trwania kolonii nasi optymistyczni wychowawcy-animatorzy zadbają o to, aby Wasze dzieci nie znalazły czasu na nudę. Część dnia na kolonii spędzamy podzieleni na grupy tematyczne, a pozostały czas bawimy się wspólnie: plażujemy i kąpiemy pod okiem ratownika i wychowawców, gramy w piłkę, palanta, kapsle czy skaczemy w gumę.

 

Program tematyczny Robotricks – Świat Robotów (ROB)

Robotricks to wyjątkowy program językowy o profilu technicznym. Super ciekawy i wszechstronnie rozwijający program z elementami języka angielskiego prowadzący do efektywnego rozwoju w kierunku nauk ścisłych.

Powiązanie nauki języka obcego i wiedzy technicznej oddaje sposób w jaki prowadzone sa zajęcia przez EDU-FUN Akademy, gdzie przedstawiamy wiedzę interdyscyplinarnie i pokazujemy wzajemne zależności.

Prowadzimy zajęcia w dwóch grupach wiekowych: klasy 1-3 oraz klasy 4-5 szkoły podstawowej. Młodsze grupy pracują na zestawach LEGO WEDO 1 oraz 2, natomiast starsze na LEGO MindStorms EV3, najnowszych zestawach Boost oraz na mini robotach Ozobotach.

Podczas budowania używamy i zakotwiczamy w pamięci wiedzę z języka angielskiego.

 

Program kreatywny wspólny:

Mały Edison – przygoda z eksperymentami:

Mały Edison to zajęcia, które w piękny i ciekawy sposób uczą logicznego myślenia. Dzieci wraz z nauczycielem wykonują piękne i bardzo barwne doświadczenia fizyczne i chemiczne (bezpieczne!). Mały Edison to program, który pobudza dzieci do myślenia i pomaga zrozumieć proste prawa fizyki i chemii. Program łączy ze sobą wiele dziedzin nauk ścisłych tak, aby rozbudzić w dzieciach ciekawość i pasję.

Program rekreacyjny wspólny:

 • 2 x wstęp do parku linowego
 • 2 x wstęp do parku dmuchańców (część atrakcji jest wodna - konieczny kostium kąpielowy)
 • 2 x turniej mini golfa i wyścigi samochodzikami bugggy
 • Warsztaty i animacje sztuki cyrkowej
 • Wycieczki piesze po pobliskim sosnowym lesie
 • Eko-Podchody - gra terenowa w pobliskim lesie
 • Eko-lekcja w pobliskiej szkółce leśnej zakończone własnoręcznym sadzeniem drzewek
 • Gry  i zabawy: między innymi np. piłka nożna, dwa ognie, palant, gra w kapsle, zawody skakania w gumę i na długiej skakance
 • Wieczory filmowe
 • Ognisko z kiełbaskami zamiast jednej kolacji
 • Dyskoteka – zabawa taneczna

PROGRAM RAMOWY:

 

1 dzień

Przyjazd do ośrodka w godzinach 10:00 - 11:00. Przywitanie przez kierownik i wychowawców. Rozpoczęcie kolonii o godzinie 12:00 (ostateczna godzina pożegnania z rodzicami) Zapoznanie się z ośrodkiem i zakwaterowanie, Obiad o godzinie 13:00. Po obiedzie podział na grupy, omówienie zasad bezpiecznego pobytu na kolonii. Rozpoczęcie realizacji programu

2 – 10 dzień

Wypoczynek i realizacja programu.

11 dzień

Śniadanie, zakończenie kolonii, ostatni apel , rozdanie dyplomów. Odbiór dzieci z ośrodka w godzinach 10:00 - 11:00.

 

CENNIK: 

ROB 2

14.07 – 21.07.2019

1 495 zł

 

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

60 zł

Rodzeństwo na tym samym turnusie – rabat

50 zł/os

2 turnusy – rabat

100 zł

Zniżka dla rodzeństwa i kolejny turnus nie łączy się.

 

Cena zawiera

Zakwaterowanie (7 noclegów) i wyżywienie zgodnie z ofertą, realizację programu wraz z materiałami potrzebnymi do jego, opiekę kadry CAPRICORN i  EDU-FUN Academy: kierownika, wychowawców-animatorów, ubezpieczenie NNW 5 000 zł w TU ERV

Cena nie zawiera

Świadczeń innych niż w programie.  Innych wydatków.

 

Uwagi i

Informacje Dodatkowe:

Po przekazaniu dzieci pod naszą opiekę otrzymacie numer telefonu kontaktowego do kierownika koloni lub wychowawcy pod, którym będzie można skontaktować się z dziećmi.

Przypominamy o zabraniu Legitymacji Szkolnej

Nie zapomnijcie również zabrać:

 • lekarstwa, które uczestnik powinien przyjmować według zaleceń lekarza
 • przybory toaletowe, ręcznik, kurtkę przeciwdeszczową (nieprzemakalną ) wygodne obuwie (dwie pary), latarkę, strój kąpielowy, klapki, nakrycie głowy, krem z filtrem (min.20 UV), środki przeciwko ukąszeniom owadów. odpowiednią odzież na różne warunki atmosferyczne, podręczny plecaczek.

Sugerowane kieszonkowe: ok. 70 zł. Kolonia planowana jest dla 40 uczestników.

Organizator zastrzega sobie prawo odwołania turnusu jeżeli łączna liczba zgłoszeń w danym terminie nie osiągnie minimum 25 osób.

 

INFORMACJE O SPOSOBIE REZERWACJI:

Informujemy że, naciśnięcie przycisku wyślij w formularzu rezerwacyjnym jest równoznaczne z zobowiązaniem się do uiszczenia opłaty za kolonie zgodnie z otrzymaną umową.

W formularzu rezerwacji w Polu „Wiadomość” proszę podać następujące dane dziecka:
1. Imię i nazwisko
2. Data urodzenia 
3. Adres zamieszkania
W odpowiedzi na wysłaną rezerwację otrzymacie Państwo w ciągu 24 godzin potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.


Do potwierdzenia dołączony będzie numer rachunku bankowego organizatora, na który należy wpłacić zaliczkę w ciągu 3 dni oraz dokonać dopłaty zgodnie z terminem podanym na umowie za  pobyt dziecka oraz pakiet dokumentów do wypełnienia i podpisu zawierający: 
1. Umowę- zgłoszenie - umowę należy podpisać i odesłać skan mailem lub na adres siedziby organizatora
2. Kartę kwalifikacyjną – należy wypełnić i podpisać oraz odesłać oryginał na adres organizatora lub skan wysłać mailem
3. Ogólne warunki uczestnictwa

robot 3
park linowy
robot 1
plac zabaw
robot
pokój
Pole
samochodziki
robot B2
łazienka
dmuchańce
hotel Julinek
Previous Next Play Pause
robot 3 park linowy robot 1 plac zabaw robot pokój Pole samochodziki robot B2 łazienka dmuchańce hotel Julinek
REZERWUJ